Kids Aquathlon Rafina 2017 Αναλυτικά το πρόγραμμα και η κατανομή των αθλητών

Παρασκευή, 12 Μαΐου 2017 18:39 | Αθλητικά | 1458

Ο Δ.Ο.Π.Α.Π. Ραφήνας – Πικερμίου και η Ελληνική Ομοσπονδία Τριάθλου συνδιοργανώνουν αύριο Σάββατο 13 Μαΐου 2017 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ραφήνας την 1η παιδική-αναπτυξιακή ημερίδα αγώνων Κολύμβησης-Τρεξίματος Ραφήνας με τον διακριτικό τίτλο “Kids Aquathlon Rafina 2017”. Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Αττικής.

Οι εγγραφές έχουν κλείσει και περισσότερα από 140 παιδιά έχουν δηλώσει συμμετοχή στην εκδήλωση. Νέες εγγραφές θα μπορύν να γίνουν αποκλειστικά με το άνοιγμα της γραμματείας των αγώνων στις 13.00 και μέχρι τις 14.00. Μετά τις 14.00 δεν θα γίνει δεκτή καμία νέα εγγραφή

Οι μικροί αθλητές θα πρέπει να δώσουν το παρον στη γραμματεία μέχρι 1 ώρα από την εκκίνηση του αγωνίσματος τους, να παραλάβουν το πακέτο συμμετοχής τους και να “μαρκαριστούν” από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

Προσέλευση στο χώρο εκκίνησης για τους μιρκούς αθλητές μας είναι 15 λεπτά πριν την εκκίνηση του αγωνίσματος τους, όπου θα λάβουν και τις τελικές οδηγίες από τους κριτές της Ε.Ο.ΤΡΙ.

Ακολουθούν αναλυτικά το πρόγραμμα και η κατανομή των μικρών αθλητών στις σειρές εκκίνησης

Πρόγραμμα , Σάββατο 13/5

Αναπτυξιακές κατηγορίες (γνωριμία με το άθλημα για παιδιά μη έμπειρα σε αγώνες κολύμβησης-τρεξίματος)
15:00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
15:10 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2008-2009) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
15:20 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2006-2007) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
15:30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
15:40 ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005) 50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο

Αγωνιστικές Κατηγορίες
(για παιδιά μέλη αθλητικών σωματείων ή εξοικειωμένα με κολύμβηση/τρέξιμο)
16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2008-2009): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
16:10 ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2008-2009): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
16:30 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
16:35 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
16:45 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
16:50 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
17:00 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
17:10 – 1η ΣΕΙΡΑ ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
17:20 – 2η ΣΕΙΡΑ ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
17:30 ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2002-2003): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
17:45 ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2002-2003): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο

 

Λίστες εκκίνησης

 

Αναπτυξιακές κατηγορίες (γνωριμία με το άθλημα για παιδιά μη έμπειρα σε αγώνες κολύμβησης-τρεξίματος)

15:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
101 MARINIKI CHIOTAKAKOU F 8
102 STAMATINA LIAKOPOULOU F 8
103 ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ F 8
104 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΥ F 8
105 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΤΣΑΡΙΚΤΣΉ F 8
106 OLYMPIA STANELOY F 10
107 ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΘΕΟΔΏΡΟΥ F 10
108 ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΗ F 10
109 ΕΛΕΝΗ ΚΗΠΟΥ F 11
110 ΧΑΡΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F 11
111 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΠΗ F 11

15:10
ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2008-2009)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
117 GASPAROS STANELOS M 8
118 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΟΡΓΊΛΗΣ M 8
119 ΜΌΔΕΣΤΟΣ ΚΑΛΈΡΓΗΣ M 8
120 ΓΙΆΝΝΗΣ ΚΟΛΙΑΒΑΣΊΛΗΣ M 8
121 ΣΤΈΛΙΟΣ ΚΟΥΡΟΎΜΑΛΟΣ M 8
122 ΙΆΚΩΒΟΣ ΣΡΕΡΓΙΏΤΗΣ M 8
123 ΣΠΎΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΌΠΟΥΛΟΣ M 8
124 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ M 8
125 ΧΆΡΗΣ ΑΝΔΡΙΌΠΟΥΛΟΣ M 9
126 ΖΗΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 9
127 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ M 9
128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ M 9
129 ΓΙΏΡΓΟΣ ΛΙΝΌΣ M 9
130 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ M 9
131 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΟΥΠΗΣ M 9

15:20
ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2006-2007)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
132 THEODORE DAGKLIS M 10
133 ΊΩΝΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΥΛΟΣ M 11
134 ΑΝΤΡΙΆΝ ΑΝΤΟΝΙΚΊΤΣΙ M 11
135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ M 11
136 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ M 11
137 ΓΙΆΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΊΔΗΣ M 11
138 ΡΙΣΒΑΝ ΜΕΡΝΤΙΝΗΣ M 11
139 ΆΓΓΕΛΟΣ ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΌΣ M 11
140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ M 11
141 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΦΈΤΣΟΣ M 11

15:30
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαθήτριες (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
112 ELENA DAGKLI F 12
113 ΜΑΡΊΑ ΣΦΈΤΣΟΥ F 13
114 ΑΣΠΑΣΊΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΎΛΟΥ F 13
115 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ F 14
116 ΦΈΝΙΑ ΜΑΚΡΉ F 14

15:40
ΑΓΟΡΙΑ Μαθητές (έτος γέννησης 2002-2003-2004-2005)
50μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ M 12
143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ M 12
144 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΚΥΡΙΆΚΗΣ M 12
145 ΑΣΗΜΆΚΗΣ ΡΈΠΠΑΣ M 12
146 ΒΑΛΕΝΤΊΝ ΑΝΤΟΝΙΚΊΤΣΙ M 13
147 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΡΕΑΔΗΣ M 14

Αγωνιστικές Κατηγορίες
(για παιδιά μέλη αθλητικών σωματείων ή εξοικειωμένα με κολύμβηση/τρέξιμο)

16:00
ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2008-2009): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
1 ΙΩΆΝΝΑ ΓΙΏΤΗ F 8
2 NICOLE HARGASOVA F 9
3 ΗΛΙΆΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ F 9
4 ΖΩΗ ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ F 9
5 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΧΛΗ F 9
6 ΙΩΆΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΎΛΟΥ F 9
7 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ F 9
8 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΜΥΡΝΆΚΗ F 9
9 ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ F 9
10 ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ F 9
11 ΣΟΦΊΑ ΤΖΆΚΙΑ F 9
12 ΖΩΉ ΥΦΑΝΤΉ F 9

16:10
ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2008-2009): 100μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
43 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ M 8
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ M 8
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ M 8
46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ M 9
47 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΚΚΑΛΆΣ M 9
48 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 9
49 ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΠΕΡΡΆΣ M 9
50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΣΚΑΣ M 9

16:30 – 1η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
13 ΑΝΝΑ ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗ F 10
14 ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΒΑ F 10
15 ΙΡΙΔΑ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ F 10
16 ΜΑΡΑ ΚΑΝΑΒΟΥ F 10
17 ΕΛΕΝΑ ΜΙΧΟΥ F 10
18 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΤΑΚΟΥ F 10
19 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ F 10
20 ΜΑΡΊΑ ΤΣΙΠΌΤΗ F 10

16:35 – 2η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
21 ELENA BAKATSIA F 11
22 NATALIA HARGASOVA F 11
23 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ F 11
24 ΛΥΔΊΑ ΓΡΑΝΤΖΆ F 11
25 ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΡΟΥΛΙΑ F 11
26 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΟΥΛΙΑ F 11
27 ΜΑΡΙΒΆ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ F 11
28 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ F 11
29 ΣΟΦΙΑ ΦΡΙΓΓΗ F 11

16:45 – 1η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
51 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ M 10
52 ΜΆΡΙΟΣ ΜΕΓΑΓΙΆΝΝΗΣ M 10
53 ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ ΜΕΓΑΓΙΆΝΝΗΣ M 10
54 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ M 10
55 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΡΕΑΣ M 10
56 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ M 10
57 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ M 11
58 ΔΗΜΌΚΡΙΤΟΣ ΒΡΆΙΛΑΣ M 11
59 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ M 11

16:50 – 2η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΜΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2006-2007): 150μ κολύμβησης + 1χλμ τρέξιμο
60 ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΑΝΑΚΆΚΗΣ M 11
61 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ M 11
62 ΜΙΧΆΛΗΣ ΚΟΛΙΑΒΑΣΊΛΗΣ M 11
63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ M 11
64 ΈΚΤΩΡΑΣ ΜΠΟΖΙΏΡΗΣ M 11
65 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ M 11
66 AΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M 11
67 ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΥΛΌΠΟΥΛΟΣ M 11
68 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΧΑΒΈΛΑΣ M 11

17:00
ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
30 ΜΑΡΊΑ ΚΟΚΚΑΛΆ F 12
31 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΛΑΣΠΑ F 12
32 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ F 12
33 ΚΑΤΕΡΊΝΑ ΜΠΈΚΑ F 13
34 ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΝΑΓΑΚΗ F 13
35 ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ F 13
36 ΕΥΑΝΘΊΑ ΤΌΔΕ F 13

17:10 – 1η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
69 STAVROS KLAOUDATOS M 12
70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ M 12
71 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΙΟΚΑΣ M 12
72 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ M 12
73 ΝΙΚΌΛΑΣ ΜΕΓΑΓΙΆΝΝΗΣ M 12
74 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ M 12
75 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΠΆΣ M 12
76 ΑΔΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ M 12
77 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΟΛΕΒΑΣ M 12
78 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M 12

17:20 – 2η ΣΕΙΡΑ
ΠΑΊΔΕΣ Β (γεν 2004-2005): 200μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
79 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΙΝΆΣ M 13
80 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΌΚΟΥΡΟΣ M 13
81 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΕΤΣΑΣ M 13
82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ M 13
83 ΆΡΗΣ ΚΟΣΜΌΠΟΥΛΟΣ M 13
84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΣ M 13
85 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΙΤΣΗΣ M 13

17:30
ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ Α (γεν 2002-2003): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
37 ROBYN WOODGATE F 14
38 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΥΛΙΑ F 14
39 ΜΠΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ F 14
40 ΜΑΛΈΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ F 14
41 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ F 14
42 ΠΗΝΕΛΌΠΗ ΓΑΪΤΆΝΗ F 15

17:45
ΠΑΊΔΕΣ Α (γεν 2002-2003): 300μ κολύμβησης + 2χλμ τρέξιμο
86 MIXAHΛ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ M 14
87 ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗΣ M 14
88 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ M 14
89 ΜΙΧΆΛΗΣ ΜΑΝΟΎΣΟΣ M 14
90 ΧΆΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ M 14
91 LOUIS WOODGATE M 15
92 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΆΝΝΗΣ M 15

Τελευταία σχόλια στα "Αθλητικά"

1
Πρώτη και δεύτερη θέση για παμπαίδες και νέους Α.Ο. Τρίγλιας Ραφήνας!
Σχόλιο από Ανώνυμος χρήστης, 3 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν
Περισσότερα...
8
(video & photos) Αλέξανδρος και Γιώργος δύο "χαρούμενοι" skate boarders που έχουν πλέον την...
Σχόλιο από Makro, 3 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν
Περισσότερα...

Περισσότερα Θέματα »