Την μεγαλύτερη χορηγία ένδυσης στην ιστορία του Ελληνικού Τένις πραγματοποίησε η Ιταλική εταιρεία Lotto για τις ανάγκες του Davis Cup που έγινε στο Τατόι Club απο τις 11 έως τις 14 Σεπτεμβρίου.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/IMG_3374.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/1-11-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/1-3-1024x677.jpg)
Η Εθνική μας Ομάδα ανδρών,οι officials (Διαιτητές και κριτές),τα ball kids και οι εθελοντές του τουρνουά ντύθηκαν με την εγγυημένη ποιότητα της Lotto παρουσιάζοντας ένα άψογο αισθητικά αποτέλεσμα.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/1-5-1024x682.jpg)
Η Ιταλική εταιρεία στηρίζει εδώ και δύο χρόνια τις Εθνικές μας ομάδες Ανδρών,Γυναικών και Juniors παρέχοντας τους ότι χρειάζονται στην διάρκεια των επίσημων αγωνιστικών τους υποχρεώσεων.