Η οικογένεια Μαρτίνου, οι μεγάλοι ευεργέτες της περιοχής μας-και όχι μόνον-, προσέφερε όπως κάθε χρόνο λάδι για τις 25 οικογένειες που στηρίζουν οι Ιωνίδες.
ο Σύλλογος Γυναικών με έδρα το Πικέρμι και μέλη από όλη την Αττική,τους ευχαριστεί εκ μέρους των οικογενειών!
Όπως βλέπετε στις φωτογραφίες που ακολουθούν το κουβαλά ο Ολυμπιονίκης μας και παγκόσμιος πρωταθλητής στην ιστιοσανίδα,Πικερμιώτης Αλέξανδρος Καλπογιαννάκης,και οι Ιωνίδες δια της Προέδρου τους Σίσσυς Κατσούδα τον ευχαριστούν θερμά!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/07/67659109_480611259369102_9162043790813298688_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/07/67199697_480611149369113_5826186401892270080_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/07/67151248_480611206035774_3149261757357228032_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/07/67102082_480611392702422_7036245960971780096_n.jpg)