Οι Ιωνίδες, οι δραστήριες γυναίκες του Συλλόγου με έδρα το Πικέρμι, με πρώτη-πρώτη την Πρόεδρό τους Σίσσυ Κατσούδα, συγκεντρώθηκαν σήμερα το πρωϊ στο Πικέρμι και διένειμαν τρόφιμα σε 21 οικογένειες που βοηθούν κάθε μήνα.
Η Σούλα Ανδριώτη και η Λιάνα Λαϊνη όπως κάνουν χρόνια τώρα, οργάνωσαν την ωραία αυτή αποστολή, δίνοντας χαρά στους συνανθρώπους μας που το έχουν ανάγκη.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132296946_229273615384557_410447556469604794_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132335496_1270676009985360_2954320547044276069_n-1.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132394099_2101194453344387_5397062105792547010_n.jpg)
Το rpn.gr βρέθηκε εκεί, πάντα κοντά στις Ιωνίδες και σας μεταδίδει τις ευχές της Σίσσυς Κατσούδα και όλων των Ιωνίδων στο παρακάτω βίντεο!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132610369_383530269379048_1305986685650696951_n.jpg)
Νωρίτερα αντιπροσωπεία των Ιωνίδων που επισκέφθηκε το Νοσοκομείο Παίδων Πεντέλης, προσέφεραν πάνω από εκατό δωράκια για όλα τα νοσηλευόμενα παιδιά, και είπαν και τα κάλαντα!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132597610_219225399715790_5223526091248558470_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132650507_1607932869403636_2197710931702743914_n.jpg)
Ρεπορτάζ Κατερίνα Τράση
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ