Μέσα στην ζεστή “αγκαλιά” του Paco’s Project με πολύ κόσμο απο την Καλλιτεχνούπολη, η πρόεδρος του Π.Ε.Σ.Κ Ειρήνη Σαρηκώστα , με τα μέλη του Δ.Σ και πολλούς φίλους του Συλλόγου, έκοψαν την βασιλόπιτά τους!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0256-1-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0292-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0284-1024x684.jpg)
Μουσική και τραγούδι σε α’ φάση απο τα δικά της παιδιά , τον εξαίρετο μουσικό Διονύση Κωστή, ο οποίος είναι και αντιπρόεδρος του Π.Ε.Σ.Κ και τον Φρανκ Βακούλα, οι οποίοι ζέσταναν ακόμη περισσότερο την ατμόσφαιρα με τις εξαίρετες μελωδίες που μας χάρισαν..
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0257-1-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0270-1024x684.jpg)
Στη συνέχεια και όταν ανέλαβε δράση ο Paco, το κέφι φούντωσε και όταν άναψε και το “Οn” στο Karaoke , με Vocal Leader την Ειρήνη Σαρηκώστα, οι περισσότεροι προσκεκλημένοι τραγούδησαν , οι περισσότεροι τραγούδια του Μίμη Πλέσσα.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0291-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0283-1024x684.jpg)
Η όμορφη αυτή βραδιά συνεχίστηκε με όλους τους προσκεκλημένους να είναι μια μεγάλη παρέα που τραγούδησε και χόρεψε για πολλές ώρες!
Ο τυχερός της βραδιάς που βρήκε το φλουρί κέρδισε δύο δωρεάν “εισιτήρια” για την τριήμερη εκδρομή που θα πραγματοποιήσει ο Σύλλογος στη Μάνη.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0281-1024x684.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC0276-1024x684.jpg)
Και του χρόνου Π.Ε.Σ.Κ
Ευχαριστούμε κυρία Πρόεδρε!
Δημήτρης Αντωνάκος
Περισσότερες φωτογραφίες ΕΔΩ