Λόγια καρδιάς από τον γνωστό διαιτητή Δημήτρη Γκούγκαρη. ”Είναι μεγάλο προσόν να λες τα πράγματα όπως έχουν χωρίς ταμπού και κολλήματα”. Στην 3η του Ανάβαση ο ο γνωστός μας ρέφερυ από την ΕΠΣΑΝΑ είμαστε σίγουροι ότι θα τα καταφέρει για μια καλή θέση στο βάθρο!
Του ευχόμαστε καλό αγώνα και σίγουρο τερματισμό!
Ο Δημήτρης Γκούγκαρης θα έχει τεχνική υποστήριξη TEAM DEKAS
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/10/247280495_947422459315977_1687601896752629852_n.jpg)
Αν θέλετε να ενημερώνεστε για όλα τα νέα κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ