Σύμφωνα με ανάρτηση του Δημάρχου Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελου Μπουρνού, λόγω πτώσης κλαδιών δέντρου, κόπηκε καλώδιο της ΔΕΔΔΗΕ στην οδό Ι. Μπογιατζή στη Ραφήνα.
Η επέμβαση των υπηρεσιών του δήμου μας ήτανάμεση, ενώ το πρωί αναμένεται η αποκατάσταση της βλάβης του δικτύου από τα συνεργεία της ΔΕΔΔΗΕ που απαιτεί ιδιαίτερα τεχνικά μέσα και χρήση γερανοφορων οχημάτων.
Η συγκεκριμένη περιοχή μέχρι τότε θα παραμείνει χωρίς ηλεκτροφωτισμό.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/11/255250875_6595178677188895_5389565157454921274_n.jpg)
Αν θέλετε να ενημερώνεστε για όλα τα νέα κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ