Η Τσικνοπέμπτη έφτασε και το ψητοπωλείο ” Μπάρμπα Βάγγος” της Ραφήνας όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ψήνει για όλα τα γούστα! Αύριο 24/2, εκτός από τον κλασσικό μας κατάλογο, θα μπορείτε να βρείτε στο κατάστημα μας κοκορέτσι, μποξά, κοντοσούβλι χοιρινό και κοντοσούβλι κοτόπουλο!
Σας περιμένουμε!
Απολαύστε το τώρα και online -> https://barbavagos.gr/
Τώρα μπορείτε να ζητήσετε και πληρωμή με POS στο delivery!
Γεύση – παράδοση – συνέπεια!
Πλατεία Πλαστήρα, Ραφήνα 190 09
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/02/rpn-1068x133px-διαφημιση-σχεδιασμός-2-Ντριβας-e1597328438140-1-2-1.png)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/02/274073910_3057834434469567_9054432287813459762_n.jpg)