Φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας παλαιμάχων μεταξύ ΑΟ Τριγλίας Ραφήνας και Ατρομήτου Αθηνών είναι σε εξέλιξη από τις 7 στο δημοτικό γήπεδο Ραφήνας “Παναγιώτης Σκούφος”,
Ο αγώνας διεξάγεται στην μνήμη των Νίκου Κελάδη, Σωτήρη Κιούρκου και Μαρίνου Σερεμέτη.
”Για να τιμήσουμε αυτούς που παίζουν μπάλα στην Εθνική ουρανού.
Συγχαρητήρια Τάσο Αραπκιλή για την πρωτοβουλία. Ευχαριστούμε.” δήλωσε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς ο οποίος παρευρίσκεται στον αγώνα.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/07/292959969_7888309797875770_6481950544189311292_n.jpg)