Με το δεξί ξεκινήσανε οι αγώνες των ομάδων μας .
Το απόγευμα του Σαββάτου η ομάδα του εφηβικού μας σε ένα κατάμεστο γήπεδο παρόλο που βρέθηκε στο ημίχρονο πίσω με σκορ 29-43 κατάφερε παίζοντας πολύ πιο συγκεντρωμένα στο δεύτερο ημίχρονο κέρδισε την πολύ αξιόμαχη ομάδα της ΤΟΥΦΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΊΟΥ. Τα δεκάλεπτα 17-24,29-43,44-51,65-62.
Συγχαρητήρια στους αθλητές και των δύο ομάδων
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307582391_521313460001293_8389001209800581887_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις