Μέλη του Πολιτιστικού Συλλόγου Πικερμίου ”Το Δεινοθήριο” επισκέφθηκαν το Λαογραφικό Μουσείο Ραφήνας ή αλλιώς ”το Σπίτι της Τρίγλιας΄΄. Μικροί και μεγάλοι, μαζί με τον Πρόεδρό τους Αλέξανδρο Καφφέζα, ξεναγήθηκαν στον χώρο, από τον Πρόεδρο του Συλλόγου Τριγλιανών Ραφήνας Γιώργο Κική.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/313172017_1545581595887557_5308327039317501833_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/313247273_1545582422554141_534861083237508319_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις