H παράσταση «Εγκλημα και τιμωρία» που φέρει την σκηνοθετική υπογραφή του Βασίλη Μπισμπίκη έκανε πρεμιέρα το βράδυ της Τετάρτης (22/3) στην Κεντρική Σκηνή της Στέγης.
Παρούσα στη μεγάλη βραδιά ήταν και η Δέσποινα Βανδή, η οποία χειροκρότησε τον αγαπημένο της, που εκτός από σκηνοθέτης της παράστασης, πρωταγωνιστεί κιόλας σε αυτήν και μάλιστα εμφανίζεται αγνώριστος στη σκηνή.
Μέσα από το Instagram της η τραγουδίστρια ανέβασε δύο stories. To ένα ήταν από το φινάλε της παράστασης όπου δεν έκρυψε τον ενθουσιασμό της.
![vandi-mpismpikis-story](https://www.reader.gr/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/vandi-mpismpikis-story.jpg.webp?itok=f147eThA)
Στο δεύτερο story η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης φεύγουν μαζί από το θέατρο. «Η πιο ωραία στιγμή. Την ώρα που γυρνάς σπίτι μετά από μια τόσο καλή πρεμιέρα», έγραψε η Βανδή στο σχόλιό της.
![vandi-mpismpikis-story-2](https://www.reader.gr/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/vandi-mpismpikis-story-2.jpg.webp?itok=RhStkT70)