Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Μεσογαίας και Λαυρεωτικής κ.κ. Νικόλαος ευλόγησε σήμερα Δευτέρα 8/1 στην 1 το μεσημέρι, την βασιλόπιτα στο Κεντρικό Λιμεναρχείο Ραφήνας. Με μεγάλη χαρά και πίστη τον καλωσόρισαν ο Κεντρικός Λιμενάρχης Ραφήνας Άγγελος Κιούσης, η Υπολιμενάρχης Εύη Μπρούνου και το προσωπικό. Παρούσα η νεοεκλεγείσα Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Δήμητρα Τσεβά, ο Αντιδήμαρχος Βασίλης Μπουρνιάς, ο πρόεδρος του Οργανισμού Λιμένος Ραφήνας Σπύρος Χρυσοφώτης και ο Διευθύνων Σύμβουλος Φάνης Ματσόπουλος. Ακολουθούν πολλές φωτογραφίες και βίντεο από την κοπή. Δείτε πολλές φωτογραφίες πατώντας εδώ
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2024/01/416072765_850282407106322_2971276612069961237_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2024/01/416076794_850282870439609_4994764253981019312_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2024/01/416069319_850281880439708_5820407296058119803_n.jpg)