Βροντερό ”παρών” όπως κάθε χρόνο έδωσε ο Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας-Πικερμίου στον παιδικό αγώνα δρόμου 1000 μέτρων Kid’s Run που έγινε στις 8 το πρωί της Κυριακής στην Διασταύρωση Ραφήνας και συμμετείχαν παιδιά από 6 έως 12 ετών.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked69984913_2379497342360503_5831674777391071232_n_LI-2.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked70369568_2379495892360648_8291539664641196032_n_LI.jpg)
Ο αγώνας των παιδιών έχει συμβολικό χαρακτήρα και γίνεται μια ώρα πριν την έναρξη του Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked75233530_2379498055693765_2623208592370565120_n_LI.jpg)
Μπράβο στην Φανή Ψαθά και στα ”παιδιά” της.Και του χρόνου!Κ.Τ
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked74604470_2379497112360526_987666397305765888_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked75625477_2379497395693831_1846026211390652416_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked75339678_2379496929027211_4935031587629694976_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/Inked75278344_2379497639027140_1742000999674937344_n_LI.jpg)