Καθαρισμοί οικοπέδων: Τρέχουν και δεν φτάνουν οι ιδιοκτήτες προκειμένου να προλάβουν τις προθεσμίες για να δηλώσουν τον καθαρισμό του οικοπέδου τους στην σχετική πλατφόρμα. Υπάρχει μια πολύ δυνατή ομάδα με έδρα το Πικέρμι, η ομάδα του Μίλτου, για την οποία τίποτε δεν είναι ακατόρθωτο – όσο δύσκολο και αν είναι.
Με τελευταίας τεχνολογίας ευέλικτα BobCat για τις δύσκολες περιπτώσεις, πάντα σύμφωνα με τις πυροσβεστικές διατάξεις της αντιπυρικής περιόδου. Σε Ραφήνα, Πικέρμι, Παλλήνη, Σπάτα και όλες τις γύρω περιοχές…
Ένα τηλέφωνο στο 6907646668 (Μίλτος) θα σας πείσει. (Ακολουθεί βίντεο)