Με πρωτοβουλία της Ένωσης Εστιατορίων και Συναφών Αττικής (ΕΕΣΑ), πραγματοποιήθηκε στη Ραφήνα , στο DIANGELO CAFE BAR, συζήτηση μεταξύ των μελών της Ένωσης με θέμα τις επιπτώσεις από την εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6759-1024x683.jpg)
Κατά τη διάρκεια της συζήτησης τα μέλη της ένωσης εξέφρασαν όχι μόνο τους προβληματισμούς τους αλλά και προτάσεις , προκειμένου να μην υπάρξουν στα καταστήματά τους επιπτώσεις από την εφαρμογή του νόμου με βασικό εισηγητή τον Γεώργιο Κουράση Α’ Αντιπρόεδρο της Ένωσης και Γ.Γ της ΠΟΕΣΕ .
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_6762-1024x683.jpg)
Παρόντες ήταν επίσης οι Ραφηνιώτες και μέλη του Δ.Σ του ΕΕΣΑ Γιάννης Δαβερώνης (Πρόεδρος) και Μάριος Διαγγελάκης (Σύμβουλος) , όπως επίσης και πολλοί εστιάτορες και ιδιοκτήτες Cafe, Bar από την Ραφήνα και την Νέα Μάκρη.