Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η παρουσία των τμημάτων Κ-18 και Κ-14 της Τριγλίας Ραφήνας στο τουρνουά ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ που διοργάνωσε η ΕΠΣ Αργολίδας σε συνεργασία με την BOCA SPORT.
Την τρίτη και τελευταία ημέρα των αγώνων την Κυριακή 23 Ιουνίου η ομάδα Κ-18 αντιμετώπισε τον Χολαργό και την μικτή ΕΠΣ Αργολίδας. Το αποτέλεσμα και των δύο αγώνων ήταν ισόπαλο με σκορ. 0-0. Στην βαθμολογία η ομάδα μας ήρθε ισόβαθμη με 8 βαθμούς με την Μικτή ΕΠΣ Αργολίδας, αλλά λόγω καλύτερου συντελεστή γκολ, κατέκτησε το κύπελλο.
Η ομάδα Κ-14 στον αγώνα κατάταξης με τον Άγιαξ Ταύρου κέρδισε με σκορ 2-1 και κατετάγη 5η ανάμεσα στις 24 ομάδες της κατηγορίας της.
Η Επιτροπή Υποδομών συγχαίρει θερμά τους αθλητές και τους προπονητές των τμημάτων, τόσο για την παρουσία τους όσο και για την αγωνιστικότητα τους.
![](https://ourchurch.gr/wp-content/uploads/2019/06/64978359_2703231596371275_4759479102962925568_n.jpg)
![](https://ourchurch.gr/wp-content/uploads/2019/06/65008648_2703231843037917_1842376631650353152_o-1024x747.jpg)
![](https://ourchurch.gr/wp-content/uploads/2019/06/65057627_2703232079704560_4185496022803283968_n.jpg)