Συνεδρίαση αυτή την στιγμή λαμβάνει χώρα στο Δημαρχείο Ραφήνας-Πικερμίου του Τοπικού Συντονιστικού Οργάνου του Δήμου μας για την αντιμετώπιση των έκτακτων καιρικών φαινομένων που αναμένονται από αύριο το απόγευμα έως την Τρίτη 7.1.2020.
Παίρνουν μέρος ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου,Η Δ.Σ του Ο.Λ.Ρ Δέσποινα Γκικάκη,ο επικεφαλής της Πολιτικής Προστασίας Σ.Τζιβιτζής, ο Αντιδήμαρχος Δ.Κατσουλάκης και η Δήμητρα Τσεβά
Σε λίγο θα βγει και Δελτίο Τύπου,σύμφωνα με την ενημέρωση που έχουμε από την Διευθύνουσα Σύμβουλο του Οργανισμού Λιμένος Ραφήνας Δέσποινα Γκικάκη!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/81454857_10216402666119196_5443517438727553024_n.jpg)