Στο πλαίσιο της συνεργασίας με όλους τους φορείς της τοπικής μας κοινωνίας και του δήμου Ραφήνας-Πικερμίου,ολοκληρώθηκε σήμερα ένας πρώτος κύκλος συναντήσεων με τους επικεφαλής των δημοτικών παρατάξεων της αντιπολίτευσης.
Ο πρόεδρος του Ο.Λ.Ρ κ.Σπύρος Χρυσοφώτης και η Διευθύνουσα Σύμβουλος κ.Δέσποινα Γκικάκη δέχθηκαν σήμερα τον Δαμιανό Φαφούτη της ”Συμμαχίας Δημιουργίας”,τον Βασίλη Πιστικίδη της ”Νέας Αρχής” και τον Σπύρο Κάρλο της ”Δημοτικής Αλλαγής”.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/82158572_742839589458605_1172044709053333504_n-1024x768.jpg)
Οι επικεφαλής των δημοτικών παρατάξεων προσκλήθηκαν από τον Ο.Λ.Ρ προκειμένου να θέσουν -ο καθένας ξεχωριστά-τις προτάσεις τους,προκειμένου να βοηθήσουν από το δικό τους μετερίζι την καλύτερη συνεργασία λιμένα και πόλης της Ραφήνας και να βρουν τρόπους ώστε να διευκολύνουν τους πολίτες στην καθημερινότητά τους.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/82497423_800565467076321_2137671490269609984_n-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/82627201_2595376263913760_7231847125343010816_n-1024x768.jpg)