Είθε οι δεσμοί της φιλίας που αναφέρει ο Τούρκος Δήμαρχος των Μουδανιών Hayri Turkyilmaz να είναι ειλικρινείς και ο δεσμός φιλίας να είναι άρρηκτος.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/83171310_2599069133683643_3414263305399697408_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/83167342_2599069120350311_7203901748832894976_n.jpg)
“Είμαι χαρούμενος που κρατάμε τη φιλία μας ζωντανή , μας διακρίνουν συναισθήματα αδελφοσύνης και αγκαλιά ο ένας με τον άλλον θυμόμαστε το παρελθόν μας” έγραψε ο Τούρκος Δήμαρχος με την ευκαιρία της επίσκεψης των Τριγλιανών στην αλησμόνητη πατρίδα για τον εορτασμό των Θεοφανείων.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/82449139_2599069277016962_2077974674670616576_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/01/83353730_2599103207013569_1085874208963035136_o.jpg)