Την αποθέωση γνώρισε η αποστολή του Ολυμπιακού, κατά την επιστροφή της από το Λονδίνο, μετά την μεγαλειώδη πρόκριση επί της Άρσεναλ στη φάση των “16” του Europa League.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-6-2048x1392-1-1024x696.jpg)
Ανάμεσα στους εκατοντάδες οπαδούς που βρέθηκαν στο αεροδρόμιο ήταν και ο πρόεδρος της “ερυθρόλευκης” ΠΑΕ και Δήμαρχος Πειραιά, Γιάννης Μώραλης, ενώ την τιμητική τους στα συνθήματα είχαν ο Πέδρο Μαρτίνς και ο σκόρερ του “χρυσού” γκολ, Γιουσέφ Ελ Αραμπί.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-2-2048x1392-1-1024x696.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-3-2048x1392-1-1024x696.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-4-2048x1358-1-1024x679.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-5-2048x1406-1-1024x703.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-7-2048x1392-1-1024x696.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/OLYMPIAKOS-YPODOXI-2048x1392-1-1024x696.jpg)