Τα HELLO Ραφήνας και Αρτέμιδας είναι υπερήφανοι γιατί επί συνόλου 11 δημοτικών στην περιοχή μας και 9 συλλόγους γονέων και κηδεμόνων όπως και 9 συνολικά αποκριάτικες γιορτές καταφέρανε να βοηθήσουν στην ψυχαγωγία των παιδιών με ανιματέρ ντι-τζέι ή και με τα δύο κάποιες φορές σε 7 από αυτές!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/11377224_10206651720599108_6150754243449671540_n-1.jpg)
Τα HELLO Ραφήνας και Αρτέμιδας ευχαριστούν τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων για την άριστη συνεργασία και δεσμεύονται να είναι πάντα δίπλα τους
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/85182505_10217974730592445_9187577238244032512_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/88069401_10217974739112658_6038722562182086656_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/88151914_10217974733752524_5067198017774288896_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/88183228_10217974727752374_4331856529587175424_n_LI.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/88240615_10217974738272637_3945080959212191744_n.jpg)
Σύλλογος Γονέων&Κηδεμόνων 1ου Δημοτικού Σχολείου ΡαφήναςΣύλλογος Γονέων 4ου Δημοτικού ΑρτέμιδοςΣύλλογος Γονέων Πρώτου-Πέμπτου Δημ.Σχ.ΑρτέμιδαςΣύλλογος Γονέων 7ου Δημοτικού Αρτέμιδας2ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδος Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 2017-2019Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων Έκτου Δημοτικού ΑρτέμιδοςΣύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 4ου Δημοτικού Σχολείου Ραφήνας
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/88344377_10217974731472467_4751978273292943360_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/89116690_10217974736512593_2799142598982238208_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/89118614_10217974740152684_2724648109220036608_n_LI.jpg)