Ο δήμος Ραφήνας-Πικερμίου προέβη σε αποκομιδή υλικών αμιάντου εχθές Πέμπτη 14 Ιανουαρίου στην περιοχή Διάκου Μάντρες, με συνεργείο της εταιρείας SUK με την οποία και έχει υπογράψει σύμβαση.
Στο σημείο και η δημοτική σύμβουλος Βαλερή Βασιλικού.
”Το περιβάλλον που ζούμε πρέπει να είναι πρώτη μας προτεραιότητα, γιατί μας εξασφαλίζει την ποιότητα ζωής που θέλουμε.” σχολίασε ο Αντιδήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ανδρέας Βασιλόπουλος.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/139232154_10224950457133190_4651373415415067493_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/139235216_10224950457093189_6605313042136753747_o.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ