‘Οτι τα HELLO Rafinas – Artemidas
είναι διπλα στους Rafina Runners από την ίδρυση τους είναι γνωστό!!
είναι διπλα στους Rafina Runners από την ίδρυση τους είναι γνωστό!!
H συνεργασία μας όμως συνεχίζεται και στο επόμενο επίπεδο καθώς θα έχουν πλέον τη δική τους εκπομπή και στο HelloRadio for Kids…..Καθε Σάββατο λοιπόν 6-8μμ μπορείτε να απολαύσετε τους RAFINA RUNNERS ON AIR με τον Panagiotis Spanopoulos
STAY TUNED AND ENJOY!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/140994204_10220933761646372_8654291715180629935_o.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/141081190_10220933760886353_7035354933809008891_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/01/141283349_10220933761446367_3807391373124166556_n.jpg)