Μετά από αιτημα του δήμου Ραφήνας-Πικερμίου μας σχεδιάστηκε ένα πλήρως αντιβανδαλιστικό φωτιστικό τύπου led, από αλουμίνιο, ώστε η θαλασσινή αύρα να μην το διαβρώνει.
Σήμερα είχαμε την πρώτη δοκιμαστική τοποθέτηση σε ήδη υπάρχοντες στύλους.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/168315812_5450930194947088_4530211281890741520_n-142x300.jpg)
”Το αποτέλεσμα εκπληκτικό σε ποιότητα και απόδοση.
Πραγματικά ο δήμος μας σε άλλη εποχή για μια καλύτερη ποιότητα ζωής για τους κατοίκους του” σχολίασε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς.
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ