Η Φιλόπτωχος Αδελφότητα της Ενορίας του Ι.Ν της Παναγίας Παντοβασίλισσας σας προσκαλεί, σήμερα Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου στις 6.30 μ.μ , στο Αρχονταρίκι του Ιερού Ναού μας, σε ένα φιλανθρωπικό αντάμωμα.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/02/IMG_0044-1024x683.jpg)
Θα προσφερθεί πλούσιο κέρασμα, θα υπάρχει “ζωντανή” μουσική και με τη παρουσία σας και τον οβολό σας, θα στηρίξετε υλικά και ηθικά το συσσίτιο που παρέχει καθημερινά η ενορία μας σε αναξιοπαθούντες ενορίτες μας.