Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (26/1)

313
Photo onsports.gr

Στον 6ο όμιλο, η Ρόδος πέρασε νικηφόρα και από τα Σπάτα, επικρατώντας 2-1 του Αήττητου, η Θύελλα ηττήθηκε – “εντός έδρας” – απο το Υπάτο με 2-0 ενώ ο Αιολικός «διέλυσε» με 4-0 τον Αχαρναϊκό στο Μενίδι.

6ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Υπάτου 0-2 (25/1)
Παλληνιακός-Νέα Αρτάκη 1-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Παναρκαδικός 0-1
Αχαρναϊκός-Αιολικός 0-4
Αήττητος Σπάτων-Ρόδος 1-2
ΑΕΚ Τρίπολης-Κόρινθος ’06 1-1
Ρεπό: Μαρκό

Βαθμολογία

Πίνακας Βαθμολογίας micriliga.com

1ος όμιλος
Δόξα Κάτω Καμήλας-Κεραυνός Πέρνης 4-1 (25/1)
Πανδραμαϊκός-Κιλκισιακός 2-1
Δόξα Θεολόγου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 0-0
Αετός Ορφανού-Ηρακλής Ζυγού 1-0
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος – 21η αγωνιστική
Αστραπή Μεσοποταμίας-Νίκη Αγκαθιάς 1-4
Θύελλα Σαρακηνών-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Μακεδονικός 1-1
ΑΟ Σειρήνα-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος
ΑΣ Μετέωρα-Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΕ Καρίτσας 1-3
Θησέας Αγριάς-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Ποταμιάς 1-0
Πιερικός-Δίας Δίου 2-0
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Σελλάνων 0-0

4ος όμιλος
ΠΑΣ Πρέβεζα-Θιναλιακός 0-1 
Αναγέννηση Άρτας-ΑΟ Ανατολής 4-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Μεσολογγίου 2-2
Τηλυκράτης-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 4-1
Αχέρων Καναλακίου-Απόλλων Ευπαλίου 2-2
Αστέρας Ιτέας-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου-Εθνικός 2-0 
Κερατσίνι-Άνω Μερά 1-0 
Άγιοι Ανάργυροι-Κηφισιά 0-0
Καλλιθέα-Φωστήρας 1-0
Ερμής Κορυδαλλού-Πανθηραϊκός 0-2
Ηλυσιακός-Ακράτητος 1-0
Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μοσχάτου 2-2

7ος όμιλος
ΠΣ Σπάρτη-Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
Ναύπλιο 2017-Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Ερμιονίδα-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Πανηλειακός-ΑΟ Τσιλιβή 0-0
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1
Θύελλα Πατρών-Παναργειακός 0-1

8ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος-Πόρος 2-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός 0-0
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 3-0
Επισκοπή-Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ατσαλένιος