”Νέα Πορεία” ονομάζεται η παράταξη της ανεξάρτητης πλέον δημοτικής συμβούλου και υποψήφιας Δημάρχου Ραφήνας Πικερμίου Δήμητρας Τσεβά. Ιδού και η ανακοίνωση που το συνοδεύει:
”Για την πόλη της Ραφήνας και του Πικερμίου, που έχει μείνει δέσμια νοοτροπιων και επιλογών από παλαιότερες εποχές, υπάρχουν προοπτικές νέων εξελίξεων, οι οποίες είναι για μένα η ύψιστη πρόκληση.
Πρόκληση να χαραξω, μετά από μια μακροχρόνια θητεία στα δημοτικά δρώμενα , μια νέα Πορεία αλλαγής…”
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/11/315525827_109400481992423_608956811799186596_n.jpg)