Το πρακτορείο ΟΠΑΠ του Σπύρου Καντεφίδη και τής Μαρουδιάς Κισλιτζή στην κεντρική πλατεία Ραφήνας, πάλι μοίρασε “ζεστό” χρήμα σε δύο τυχερούς!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/77104920_463709990938146_2674510117000445952_n-1024x768.jpg)
Ο πρώτος κέρδισε 100.000 στο Λαϊκό λαχείο και ο δεύτερος 50.000 ευρώ στο Λόττο!
Το πρώτο πρακτορείο ΟΠΑΠ στη Ραφήνα του Σπύρου και τής Μαρουδιάς, με τις non stop λαϊκές επιτυχίες – προσφορά – του πρακτορείου στους πολυπληθείς πελάτες, φαίνεται να “μαγεύουν” την Θεά Τύχη, και ζαλισμένη καθώς είναι, να δίνει απρόσμενα την χαρά του κέρδους στους τυχερούς!
Δ. Αντωνάκος
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/74957495_1139648472893935_3980511355617673216_n-1024x768.jpg)