Κλειστή η Λεωφόρος Σχοινιά από το ύψος του κωπηλατοδρομίου και μετά,σύμφωνα με πληροφορίες μας,λόγω των ισχυρών ανέμων και της μεγάλης επικινδυνότητας για πυρκαγιά, που έχει δώσει η πολιτική προστασία,επιπέδου 4.
Μεγάλη προσοχή χρειάζεται σήμερα.2η μέρα της επιφυλακής για το φετινό καλοκαίρι,και ειδικά στους δήμους Μαραθώνα και Ραφήνας-Πικερμίου που είναι νωπές ακόμη οι μνήμες της εκατόμβης των θυμάτων και όλοι είμαστε πάρα πολύ ευαισθητοποιημένοι!
![2η ÎÎÏα με ÎαÏηγοÏία ÎινδÏνοÏ
4](https://rpn.gr/media/k2/items/cache/df8227bcd7dd122cd794efd11a493b2e_L.jpg)