Έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων με τον καλύτερο τρόπο, για τους αθλητές της ”Μεσόγειος Αθλητική Ένωση” Ραφήνας με το κύπελλο εφηβων νεανίδων που πραγματοποιήθηκε εχθές στο ΟΑΚΑ!!
Η Κατερινα Λελεκίδη κατέκτησε την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο έπειτα από 3 νίκες στα νοκ αουτ και χάνοντας στον ημιτελικό από την Ρασποπτση 15-12!!
Η Κωνσταντίνα Μαρουλη στην παρθενική της εμφάνιση στην κατηγορία Νεανίδων καταφέρε να μπει 8αδα και να κατακτήσει την 8η θέση!!
Η Ευγενία Τσούρδη κατετάγη 10η η Μελίνα Ρεντουμη 12η η Έλενα Παπαπανου 24η η Ευγενία Παπαδημητριου 30η και η Άννα Περδικη 38η!!Στους εφήβους συμμετείχαν 3 αθλητές μας:
Ο Παπαϊωάννου Θανος 42ος, ο Νωντας Βούλγαρης 52ος και ο Βασίλης Μαυρος την 54η θέση!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/306701641_1516874538777643_6030816554501213489_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307378797_1516874888777608_6843483701883885825_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/09/307376074_1516874868777610_4986026335625136712_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις