Ο Σύλλογος Ερασιτεχνών Αλιέων Ραφήνας ”Αραφήν” έκοψε το πρωϊ της Κυριακής την καθιερωμένη βασιλόπιτα στην αίθουσα Καβουνίδη (ΚΑΠΗ) Ραφήνας. Ο πρόεδρος του Συλλόγου Θάνος Μπολολιάς και το Δ.Σ ευχήθηκε στα μέλη και τους φίλους να έχουν καλή χρονιά και καλές ψαριές. Παρόντες ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς, οι αντιδήμαρχοι Σπύρος Κάρλος και Παύλος Μπατάλης, η Δ.Σ του Οργανισμού Λιμένος Ραφήνας Δέσποινα Γκικάκη, και ο υποψήφιος Γιάννης Ρήγος.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/323685598_748957999610690_2772860341818200597_n-1.jpg)