Ολοκληρώθηκε η παρέμβαση στο χώρο της “Σπορούλας” πάνω από το λιμάνι της Ραφήνας.
”Πραγματική ομορφιά η παρέμβαση που ανέδειξε περισσότερο το χώρο, ενώ εντός Ιανουαρίου 2021 αναμένεται ο οριστικός ανάδοχος από πλευράς ΥΠΟΜΕ – ύψους 14,8 εκ ευρώ– για την παρέμβαση στα έργα υποδομής(δρόμοι, δίκτυα κλπ) που περιλαμβάνουν και τον πεζόδρομο στο συγκεκριμένο σημείο.
Και προχωράμε..
Καλές γιορτές” σχολίασε ο δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπορνούς σε σχετική του ανάρτηση.
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132190966_4993161834057262_7035715959287267450_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132245622_4993162767390502_2840657823790573669_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/12/132422697_4993161280723984_2246429789451449374_n.jpg)