Ο ”Άγγελος του Πικερμίου”όπως αποκαλείται από τους φίλους του ο π.τοπικός σύμβουλος Άγγελος Χοβαρδάς και η νεαρή τοπική σύμβουλος Πικερμίου Κωνσταντίνα Λουλάκη αποφάσισαν να αναλάβουν δράση ξεκινώντας από τον καθαρισμό των γραμματοκιβωτίων!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/74157864_1241598582681969_5771563883995070464_n.jpg)
Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα που δείχνει ότι τιμά την ψήφο των Πικερμιωτών αλλά και στον Άγγελο που παρόλο δεν επανεξελέγη,συνεχίζει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στο Πικέρμι,ακούραστος!Κ.Τ
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/74161632_1241599162681911_6886812366432894976_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/74569907_1241600422681785_7105895633134813184_o-1024x768.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/11/74664528_1241600056015155_4009773122424143872_n.jpg)