Σε λίγο ολοκληρώνεται, πιστοποιείται και παραδίδεται στους μικρούς μας φίλους και η παιδική χαρά στην οδό Ελευθερίου Βενιζέλου στη Ραφήνα μέσω του προγράμματος ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ II και ίδιους πόρους του δήμου Ραφήνας-Πικερμίου.
΄΄Και συνεχίζουμε να φτιάξουμε ένα τόπο που αξίζει να ζούμε , εμείς και τα παιδιά μας.” ανέφερε ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/175642934_5547668068606633_2647313068159845535_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/176091826_5547667548606685_1947524056604476326_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/176290718_5547667295273377_3512761262953261895_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/176518731_5547667751939998_249422154343125234_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/04/176525242_5547667028606737_3021429008455071126_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ