Μια στάση για δροσιά,γεύση και απόλαυση στο FROZEN YOGURT της Ραφήνας που τόσο μάς έλειψε τον Χειμώνα! Από το τέλος Μαρτίου είναι και πάλι κοντά μας, στην κεντρική πλατεία Ραφήνας: Καθώς η θερμοκρασία ανεβαίνει απολαμβάνουμε το δροσερότερο παγωμένο γιαούρτι της Ραφήνας συνοδεύοντάς το με τα toppings της επιλογής μας! Δεν γίνεται να φύγεις από τη δωδώνη χωρίς να έχεις δοκιμάσει όλες τις γεύσεις. Παργματικά είναι η μία καλύτερη από την άλλη! Χωρίς συντηρητικά, χωρίς χρωστικές, με φρέσκο ελληνικό γάλα, και γνήσιους ξηρούς καρπούς.
Tο FROZEN YOGURT άνοιξε ανανεωμένο, πιο όμορφο από ποτέ με ακόμη μεγαλύτερη ποικιλία παγωτών Δωδώνη, παγωμένο γιαούρτι αλλά και παγωτό μηχανής!
Διάλεξε γεύση, διάλεξε απόλαυση και δροσιά!
Πλατεία Πλαστήρα- Ραφήνα.
2294023540