Συγκινημένη προλόγισε την έκθεση φωτογραφίας η αγαπημένη του σύζυγος, Διευθύντρια του ΝΠΔΔ Καβουνίδης, Ευγενία Καπριγιάννη, ο Πρόεδρος του ΔΟΠΑΠ Σπύρος Λουκάτος αλλά και ο Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Β.Μπουρνούς. Όλα αυτά στο Πνευματικό Κέντρο Ραφήνας, στα εγκαίνια της ατομικής έκθεσης του Παναγιώτη Καλφαντή ”χρώματα στις γειτονιές του κόσμου”. Οι φωτογραφίες του, η μία καλύτερη από την άλλη, οφείλουμε να πούμε. Η έκθεση λειτουργεί από τις 10-14.00 και 17-19.30 έως και την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου και τα έργα είναι διαθέσιμα προς πώληση με ένα συμβολικό κόστος. Ακολουθούν φωτο και βίντεο. Ρεπορτάζ Κατερίνα Τράση
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/09/379058138_770981888369708_2788786309435337024_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/09/378983274_770981791703051_1959534803694710966_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/09/379131459_770983198369577_880490371213159741_n.jpg)
Δείτε πολλές φωτογραφίες πατώντας εδώ