Στη μαγεία του δάσους του “La Foret” , θα γιορτάσει την βάπτιση του γιου του πασίγνωστος τραγουδιστής.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/λαφορετ.jpg)
Το ιερό μυστήριο θα τελεσθεί σε ένα απο τα ωραιότερα γραφικά εκκλησάκια της Αττικής , αυτό το Τιμίου Σταυρού και στη συνέχεια θα ακολουθήσει δεξίωση , στο κτήμα la forêt .
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/09/λαφορετ3.jpg)
Το “La Foret” είναι το ιδανικό “σκηνικό” καθώς με την ευχάριστη διάθεση που προκαλεί στους προσκεκλημένους, τα αρμονικά χρώματα, τις λαχταριστές λιχουδιές σε ένα φροντισμένο περιβάλλον εξοχής από πευκόφυτους κήπους,καταρράκτες,και πολύχρωμα λουλούδια, δημιουργεί εμπειρίες που παραμένουν αξέχαστες.