Ημερίδα στο ΤΙΤΑΝΙΑ hotel για την ανακύκλωση και την δράση ”ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΣΟ ΠΕΤΑΩ” και ”ΔΙΑΛΟΓΗ ΣΤΗ ΠΗΓΗ” υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Αττικής και ΕΔΣΝΑ, δράσεις που πρωτεύει ο δήμος Ραφήνας Πικερμίου δημιουργώντας νέα δεδομένα στην διαχείριση και Ανακύκλωση Στερεών Αποβλήτων (ΑΣΑ)
”Είμαστε και εκεί ως ομιλητές
Παντού πρώτοι” σχολίασε χαρακτηριστικά ο Δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/11/317375154_8565829990123744_8910222232731570652_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/11/317257477_8565931633446913_1705582216146836223_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/11/317743480_8565931743446902_6085081488649278364_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις