Στη συνέχεια τηλεοπτικής “προβολής” του Δήμου μας που ξεκίνησε έπειτα απο τη φονική πυρκαγιά της 23ης Ιουλίου, που άφησε πίσω της 102 νεκρούς… και πάλι στις τηλεοράσεις η Ραφήνα.
Λέτε να είναι αιτία “τα φουγάρα” των πλοίων και ότι αφήνουν κατά τον απόπλου ή κατάπλου τους απο το λιμάνι της Ραφήνας.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/10/71902438_2398858280370613_1938771924159037440_n-1-1.jpg)
Τηλεοπτικό συνεργείο με τον Τάσο Τέλογλου, συνοδευόμενο απο τον Δημ. Σύμβουλο Χ. Τσεμπέρη και τον πρόεδρο του Τοπικού συμβουλίου Μιχάλη Γκολεμά, βρέθηκε σήμερα στο λιμάνι για ρεπορτάζ.
Αναμένουμε το ρεπορτάζ!