Πολύ μεγάλο ποσόν κατάφερε να μαζευτεί από τον φιλανθρωπικό αγώνα ειδικού σκοπού την Τετάρτη στο γήπεδο Σπάτων για τον Μίλτο Καδίτη ο οποίος δίνει τον δικό του μεγάλο αγώνα μετά από φοβερό ατύχημα που είχε προ καιρού με την μοτοσυκλέτα του στην οδό Αρίωνος.
6.400€ συγκεντρώθηκε σύμφωνα με ενημέρωση που είχαμε από τον δήμο Σπάτων-Αρτέμιδος!
Μπράβο σε όλους και ευχόμαστε γρήγορη ανάρρωση στον Μίλτο!
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/10/76177426_3078540338885417_1642534925808697344_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/10/72963758_3078540152218769_7980767586428125184_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2019/10/73229093_3078540728885378_2434005224168357888_n.jpg)