Στο Πήλιο έδωσε ραντεβού για τον εορτασμό της Παναγίας τον Δεκαπενταύγουστο, η παρέα των εγχώριων celebrities.
Δέσποινα Βανδή, Μαρία Καβογιάννη, Μαρία Μπακοδήμου ήταν οι τρεις εορτάζουσες για τις οποίες τα «έσπασαν» ο Βασίλης Μπισμπίκης, ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος, η σύζυγός του Λίνα Πρίντζου, ο σκηνοθέτης Κώστας Καπετανίδης και λοιπά εκλεκτά αγαπημένα τους πρόσωπα.
Φυσικά, με αφορμή την ιδιαίτερη αυτή περίσταση, όπως φαίνεται ξεκάθαρα από stories που ανάρτησαν τόσο η 54χρονη σταρ όσο και ο σύντροφός της Βασίλης Μπισμπίκης, ακολούθησε ένα ξέφρενο γλέντι.
Σε βίντεο που δημοσίευσαν, η παρέα χορεύει ελληνικούς παραδοσιακούς χορούς και το διασκεδάζει δεόντως.
Η Δέσποινα Βανδή πάντως είχε προετοιμάσει το … έδαφος με ανάρτησή της ανήμερα της ονομαστικής της εορτής που ενημέρωνε για το ταξίδι της στα πανέμορφα χωριά του Πηλίου.
![](https://www.instyle.gr/wp-content/uploads/2023/08/367466735_2132989806890922_5182511505851954208_n.jpg)
![](https://www.instyle.gr/wp-content/uploads/2023/08/367969459_1528093614674715_8866705579248267440_n.jpg)