Η φωτογραφία της χρονιάς τραβήχτηκε στο Κολυμβητήριο Χανίων.
Η Μαρκέλα Πλούμη – Κατσουλάκη φόρεσε το μαγιό της, το σκουφάκι του ΝΟ Χανίων και στην πρώτη ευκαιρία στον πάγκο τάισε με το μπιμπερό το μωράκι της, στο φιλικό παιχνίδι με τον ΝΟ Ρεθύμνου.
Η αγάπη της για το water polo και η λατρεία για το παιδί της δεν απέτρεψαν την παίκτρια του Ν.Ο. Χανίων Μαρκέλα Πλούμη να αφοσιωθεί και στα δύο…
“Και έτσι παίζουμε Πόλο” έγραψε λεζάντα των φωτογραφιών η ομάδα Water Polo Chania, που δημοσίευσε τις σχετικές φωτογραφίες με τη Μαρκέλα και το μωράκι της.
![Η αθλήτρια πόλο Μαρκέλα Πλούμη ταΐζει το μωρό δίπλα στην πισίνα](https://www.athensvoice.gr/images/w734/jpg/files/2022-10-03/polo_mitera.jpg)