Ο Δ Ο Π Α Π Δήμου Ραφήνας Πικερμίου σε συνεργασία με τον Oργανισμό Λιμένος Ραφήνας σας προσκαλούν την Πέμπτη 14 Ιουλίου 2022 στις 20:30, στον προαύλιο χώρο του Ι.Ν. Αγίου Νικολάου στην εκδήλωση-αφιέρωμα ¨Ποτέ την Κυριακή ο Ζορμπάς¨ στους Χατζηδάκι – Θεοδωράκη με τραγούδια νοσταλγικής ευτυχίας και δύναμης ψυχής από την χορωδία του ΚΑΠΗ Ραφήνας υπό την καλλιτεχνική επιμέλεια του δάσκαλου – μαέστρου Αλέξη Διαμαντή.
Μουσικοί:
Κιθάρα – Ραφτόπουλος Σταύρος
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f3bc.png)