Την Παρασκευή 7 Οκτωβρίου στις 18.30 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων των 1ου και 4ου Δημοτικών Σχολείων Ραφήνας, θα γίνει μια πολύ ενδιαφέρουσα ομιλία- ενημέρωση στους γονείς του 1ου Δημοτικού σχολείου Ραφήνας, υπό την διοργάνωση του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.
-Τι πρέπει να περιέχουν τα κυλικεία των σχολείων;
-Πώς θα αγαπήσουν το σώμα τους τα παιδιά;
Με ποιο τρόπο θα τρέφονται σωστά τα παιδιά μας;
Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για τη σωστή διατροφή των παιδιών μας και πολλά άλλα!
Oμιλήτριες θα είναι η διαιτολόγος- διατροφολόγος Χριστίνα Κουτζαβεκιάρη, η θετική ψυχολόγος Μικέλα Καϊκάρη και σε ρόλο- έκπληξη η Μαρία Πιστέντη από την ”Κατσαρόλα”
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/222515789_10222180518474547_1387955270835986613_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/67550641_2306983642713497_8364713585103863808_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/80534210_491128191519442_7856226320961765376_n-1-768x576-1.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2022/10/309979607_1476150162885146_1126051885083810935_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ για να μαθαίνετε όλα τα νέα και να ειδοποιήστε για όλες τις ζωντανές μας μεταδόσεις