Εκδήλωση στο νέο αμφιθέατρο “Μίκης Θεοδωράκης” του συγκροτήματος Γυμνασίου-Λυκείου Ραφήνας για να αποχαιρετίσουν τους 50 μαθητές με τους συνοδούς τους καθηγητές -από τρεις χώρες- που φιλοξενήθηκαν στη Ραφήνα με το πρόγραμμα Erasmus σε συνεργασία με το γυμνάσιο Ραφήνας.
”Ευχαριστώ τον διευθυντή Βασίλη Χαρτζουλάκη και τους καθηγητές της σχολικής μονάδας και ιδιαίτερα την καθηγήτρια κ Σαμαρά για τον χρόνο που διαθέσατε αν για την φιλοξενία όλης της αποστολής καθώς και τον αντιδήμαρχο Παναγιώτη Γαβριήλ” σχολίασε ο Δήμαρχος Ραφήνας Πικερμίου Ευάγγελος Μπουρνούς.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/12/264118728_6728695313837230_5387490632515280948_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/12/262756070_6728695123837249_5818325304669544809_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/12/262708494_6728695777170517_5584513055383456135_n.jpg)
Αν θέλετε να ενημερώνεστε για όλα τα νέα κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ