Μία μοναδική βραδιά με χιλιάδες κόσμο συνδιοργάνωσαν την Παρασκευή 18 Αυγούστου στον Μαραθώνα- στον εξωτερικό χώρο του Δημαρχείου- η ΚΕΔΜΑ και η Περιφέρεια Αττικής. Συμμετείχαν ο μαέστρος Χρήστος Νικολόπουλος, η Πίτσα Παπαδοπούλου και ο Κώστας Καραφώτης.
Το κοινό καλωσόρισαν ο Δήμαρχος Μαραθώνος Στέργιος Τσίρκας, o Αντιπεριφερειάρχης Οικονομικών Αττικής Νίκος Πέππας και ο Πρόεδρος της ΚΕΔΜΑ Μανος Γεωργάτος, όπως μπορείτε να δείτε στις φωτογραφίες που ακολουθούν.
Οι τρεις καλλιτέχνες διασκέδασαν το κοινό με τις μεγαλύτερες επιτυχίες τους, κλασσικές αλλά και νεώτερες. Ο κόσμος τραγουδούσε και χόρευε με την καρδιά του. Πραγματικά αυτή η βραδιά θα μας μείνει αξέχαστη! Ακολουθούν επτά βίντεο, live και μαγνητοσκοπημένα, και πολλές φωτογραφίες. ρεπορτάζ, κάλυψη Κατερίνα Τράση.
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/08/369243858_670642825083826_4357869752358783850_n.jpg)
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/08/368996441_670643211750454_1169093655736853971_n-1.jpg)
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/08/368603080_670643158417126_4218152484863803654_n.jpg)
Δείτε πολλές φωτογραφίες ΕΔΩ
![](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2023/08/368583325_670642658417176_2256072187571762092_n.jpg)
Δείτε πολλές φωτογραφίες ΕΔΩ