Στην αφαίρεση των στεφανιών από τις μπασκέτες όλων των ανοιχτών αθλητικών χώρων, προχώρησαν οι υπηρεσίες του Δήμου Παλλήνης, στο πλαίσιο των μέτρων προφύλαξης από τον κορονοϊό.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/μπασκετες1-1024x683.jpg)
Παρατηρήθηκε τις προηγούμενες ημέρες ότι πολλά παιδιά αλλά και ενήλικες αδιαφόρησαν για τα μέτρα περιορισμού και απαγόρευσης εισόδου σε όλους τους αθλητικούς χώρους του Δήμου.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/μπασκετες4-1-1024x683.jpg)
“Θα συνεχίσουμε να εποπτεύουμε όλους τους δημοτικούς χώρους και να λαμβάνουμε τα κατάλληλα μέτρα προκειμένου να αποφύγουμε την διάδοση του ιού.
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/μπασκετες5-1024x683.jpg)
Καλούμε τους πολίτες να σέβονται τα μέτρα που ανακοινώνονται. Είναι για την προστασία όλων μας.” λέει σε ανακοίνωσή του ο Δήμος Παλλήνης
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2020/03/μπασκετες6-1024x683.jpg)