α) Τέλος για έναν “πεζόδρομο” που δημιούργησε μόνο προβλήματα. Η Δημοτική Αρχή αναφώνησε mea culpa και ανέκρουσε πρύμναν!
β) Για όσους προσέτρεξαν και τυχόν αύριο προστρέξουν στην Δημοτική Αρχή γιατί ξεφύτρωσε στη γειτονιά τους ΚΕΡΑΙΑ κινητής τηλεφωνίας: Η Δημοτική Αρχή νοικιάζει ακίνητα για κεραίες και στην εισήγηση ψεύδεται ασύστολα. Δείτε στις φωτό, στην εισήγηση γράφουν ότι το κοντινότερο σπίτι είναι στα 300 μέτρα αλλά η φωτό από το Google Earth μαρτυρά ότι υπάρχουν πάνω από 50 ακίνητα μέσα στο νοητό κύκλο των 300μ.
Τι άλλο θα δούμε από αυτή την διοίκηση ;
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/06/202068618_10225020657724599_3439195638302794315_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2021/06/202545460_10225020661244687_3665804898705668755_n.jpg)
Κάντε like στην σελίδα μας στο facebook ΕΔΩ