Με ιδιαίτερη χαρά σας περιμένω την Δευτέρα 9 Ιανουαρίου στις 18.00μμ στο “Hunky Dory” της Ραφήνας στην ανοικτή εκδήλωση με θέμα η δημιουργία Νέα Λέσχη lions όπου έχω την τιμή και την ευχαρίστηση να είμαι Ιδρύτρια.
Το Αίσθημα ότι κάνουμε την διαφορά για την Κοινωνία γύρω μας είναι η καλύτερη ανταμοιβή, καθώς η Αλληλεγγύη και η Προσφορά αποτελεί την μοναδική Ελπίδα για έναν καλύτερο και πιο Ανθρώπινο κόσμο.
Ας συμπράξουμε μαζί σε αυτό το εγχείρημα. Η παρουσία σας θα μου δώσει ιδιαίτερη χαρά και δύναμη! Για όσους και όσες επιθυμούν να παρευρεθούν η είσοδος είναι ελεύθερη αλλα απαιτείται πρωτίστως να έχετε κάνει κράτηση θέσεως η οποία ειναι δωρεάν.
Νότα Παπαδοπούλου Μούτσιου Δημοσιογράφος-Πολιτικός
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/323261730_761486885341338_2787979201035476776_n.jpg)
![](https://rpn.gr/wp-content/uploads/2023/01/322555757_1207791093494359_1191311076154625627_n.jpg)